Лампа инфракрасная настольная КВАРЦ-ИК-КР Н 100 Вт  (Код: )

0.00 /10 Otzyvov: 0
Лампа инфракрасная настольная КВАРЦ-ИК-КР Н 100 Вт 
zoom Увеличить изображение

ІНФРАЧЕРВОНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ (ІЧ-випромінювання)
ІЧ-випромінювання являє собою електромагнітне випромінювання з довжиною хвиль у діапазоні від1 мм до0,74 мкм(740 нм). Найвищого рівня проникнення ІЧ-випромінювання у шкіру людини досягає при довжині хвиль(0,95-1,2 мкм). Максимальна глибина проникнення інфрачервоних(ІЧ) променів у шкіру, у цьому випадку, досягає до60 мм.


Головною особливістю ІЧ променів є створення ендогенного тепла безпосередньо у верхніх шарах шкіряного покрову, що є основною складовою терапевтичного впливу на організм людини.

Біохімічний ефект від впливу ІЧ-променів пояснюється фотохімічною дією, яка виявляється при поглинанні їх білками шкіри та активації ферментативних процесів. При інтенсивності опромінювання, рівної70-100 Вт/м2, оголеної поверхні тіла площею0,2 м2 (область грудей) переважає оптимізуючий ефект, що супроводжується збудженням вільнорадикальних процесів та високим рівнем антиоксидантного захисту, а також підвищенням антимікробної резистентності організму.

Застосування інфрачервоних променів у лікувальних та профілактичних цілях при добре підібраному індивідуальному дозуванні та системному контролю, дає високий терапевтичний ефект у лікуванні та профілактиці багатьох захворювань. Він складається з неболювальної, протизапальної, імуностимулювальної та загально зміцнювальної дії на організм людини.

Показання до застосування інфрачервоного опромінювання можуть бути як супроводжуюча терапія при захворюванні носу, вух, горла, так і проведення заходів за доглядом за шкірою обличча та тіла.

Комплект поставки:

  • облучатель с лампой 75ватт
  • паспорт
  • упаковка
Производитель: KVARTSIKO ™ (Украина)
Производитель: KVARTSIKO
Цена: 580 грн.
плюс доставка
Количество: 
Отзывы
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

НОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ

РЕКОМЕНДУЕМЫЕ ТОВАРЫ

Разработано jtemplate шаблоны Joomla

Прием заказов:
Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
30/04-1/05/18  - Выходной
 
 

 

 
 

 

 
 
 


 


НОВОСТИ

Акционные товары

Разработано jtemplate шаблоны Joomla

ЗарегистрироватьсяЗабыли пароль?
Зарегистрироваться

Family-Ok! - Товары для дома, семьи и здорового образа жизни!